MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Moc motoryzacyjnych wrażeń

Nowość od Opla

Mimo, że w salonach pojawi się dopiero w czerwcu, Zwiedzający mieli okazję zobaczyć ją już dziś. Mowa o nowej Insignii Grand Sport, która podczas Moto Session miała swoją premierę.


Nowy Opel Insignia jest w doskonałej formie. Jak przystało na flagowy model, oparte na nowej architekturze, bezkompromisowo przestronne nadwozie utrzymane w sportowo-eleganckiej stylistyce coupé oferuje wzorowy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Samochód zapewnia także wiele przyjemności z jazdy. Druga generacja Insignii imponuje nie tylko niezwykłą sylwetką i przyjazną atmosferą wnętrza, ale także inteligentnymi technologiami, począwszy od wyznaczających trendy matrycowych reflektorów Opel LED IntelliLux® poprzez zaawansowany system napędu na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego po nowoczesne systemy wspomagające kierowcę i udoskonalony wyświetlacz HUD. 

Nowa broń rajdowa

Pierwszy dzień Moto Session to także oficjalna prezentacja nowej broni rajdowej Majmax Rally Teamu w składzie: Hubert Maj i Szymon Jasiński startujących w tym roku w barwach Ursus Rally Team. 


W sezonie 2017 załoga ma do dyspozycji Forda Fiestę Proto. 300 konne, czteronapędowe auto wyposażone w sekwencyjną skrzynię biegów i zawieszenie firmy Ohlins. Samochód powstał w Urzędowie w doskonale znanej stajni rajdowej STEC MOTORSPORT.

Jutro też jest dzień

Niedziela na Moto Session zapowiada się równie emocjonująco. Oprócz ekstremalnych pokazów driftu, mamy coś specjalnego dla fanów motocykli. Swoje umiejętności zaprezentuje Piotr (Gradek) Gradkowski - jeden z lepszych stunterów w Polsce. 

Stunt trenuje już od dziesięciu lat, opanował wiele unikalnych trików - np. slalom wykonywany stojąc na rękach. Jest też aktywnym uczestnikiem w pokazach na imprezach takich jak: Motoserce, American Monster Truck Motor Show, Moto Gymkhana Honda Poland, Extremizer Moto Show.  

Natomiast na zakończenie imprezy zapraszamy na Wrak Demolkę - kontrolowany pokaz wyścigów wraków z udziałem publiczności; mała, pokazowa "demolka", podczas której będzie można odczuć, że nawet lekkie uderzenie może skończyć się utratą kontroli nad pojazdem.

Bądźcie z nami! Do zobaczenia!
<< wstecz