MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Do zobaczenia za rok!

Tegoroczna edycja Moto Session właśnie przeszła do historii. Drugi dzień Lubelskiego Święta Motoryzacji, podobnie jak poprzedni, dostarczył Zwiedzającym wielu niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Akrobacje na motocyklu

Ogromne zainteresowanie Zwiedzających wzbudziły pokazy stuntu w wykonaniu Piotra (Gradka) Gradkowskiego – jednego z lepszych stunterów w Polsce. Stunt trenuje już od dziesięciu lat, opanował wiele unikalnych trików - np. slalom wykonywany stojąc na rękach. Jest też aktywnym uczestnikiem w pokazach na imprezach takich jak: Motoserce, American Monster Truck Motor Show, Moto Gymkhana Honda Poland, Extremizer Moto Show. Gradek ma już za sobą 30 występów przed publicznością.

Motoryzacyjne dzieło sztuki

Ciekawym punktem programu był pokaz oklejania najnowszego Audi A5 Sportback przez Ubieramy Samochody.pl. Gościem specjalnym firmy był Rafał Żmuda, certyfikowany trener 3M Endorsed, 1 z 4 Knifeless Accredited na świecie. Aplikację ubarwił pokaz bodypaintingu w wykonaniu artysty grafika Adama Brzezowskiego.

Wrak demolka

Na zakończenie imprezy Stowarzyszenie Wrak Race przeprowadziło kontrolowany pokaz wyścigów wraków. Mała, pokazowa "demolka", podczas której Zwiedzający mogli odczuć, że nawet lekkie uderzenie może skończyć się utratą kontroli nad pojazdem.
<< wstecz