MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Premiera na targach!

Już w najbliższy weekend, jako pierwsi w Polsce będziecie mieli okazję zobaczyć najnowszy 7-osobowy model Lexusa RX L. Oficjalne odsłonięcie odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia o godz. 11:40 na stoisku C10. Zapraszamy!

Czasami niewielka zmiana robi wielką różnicę. Właśnie tak jest w przypadku stworzonej przez Lexusa pierwszej siedmiomiejscowej wersji luksusowego SUV-a RX – nowego Lexusa RX L.

Koncentrując się na drobnych, ale kluczowych szczegółach, Lexus stworzył nowy, imponujący model z rodziny RX, który przy większej liczbie miejsc dla pasażerów bez uszczerbku dla komfortu, funkcjonalności i jakości płynących z japońskiej tradycji gościnności – omotenashi.

Wewnątrz nowego RX L znajdziemy dwa dodatkowe fotele, wiele miejsca wokół kolan i głów pasażerów oraz dużo przestrzeni bagażowej. Jednocześnie od zewnątrz samochód jest tylko o 110 mm dłuższy od modelu pięciomiejscowego – to mniej więcej szerokość dłoni.

W istocie dodając owe 11 centymetrów Lexus poszedł dalej, niż większość konkurentów – zamiast upychać dodatkowe fotele w istniejącym modelu, stworzył dla RX nowe nadwozie.

Mimo tej zmiany, nowy model zachował rozpoznawalną na pierwszy rzut oka tożsamość RX o intrygująco eleganckiej, a jednocześnie zawadiackiej stylistyce, która czyni zeń jeden z najciekawszych wizualnie modeli w swojej klasie. Designerzy nie mieli najmniejszych wątpliwości, że trzeba zachować charakterystyczny, przypominający coupe profil RX.
<< wstecz