MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.04.19

Harley-Davidson na Moto Session!

Harley-Davidson to legenda, której nikomu nie trzeba przedstawiać – te amerykańskie motocykle cieszą się uznaniem już od ponad wieku. Jedyny w swoim rodzaju dźwięk silnika V2 jednoczy miłośników na całym świecie. Harley to nie tylko motocykle – to ludzie, pasja, styl życia. Gotów, aby rozpocząć nowy sezon?

Podczas Moto Session będziecie mieli możliwość stać się prawdziwym harleyowcem

Koniecznie kliknij  >>WIĘCEJ<<
więcej >>
10.04.19

Poprowadź Ferrari F430 oraz Lamborghini Gallardo!

Moto Session będzie obfitowało w naprawdę niezwykłe pojazdy! Swoje super fury przywiezie do nas Autoprezent.pl - prezenty motoryzacyjne. 

Na ich stoisku będziecie mogli nacieszyć oczy takimi autami jak, m.in.: 

- KTM X-Bow
- McLaren 650s
- Ford Focus RS
- Dodge Viper GTS 

- Nissan GTR
- Audi R8 Spyder


To jeszcze nie koniec atrakcji... Podczas Moto Session będziecie mogli zasiąść za kierownicą Ferrari F430 oraz Lamborghini Gallardo. Szczegóły o przejażdżkach pojazdami z Autoprezent.pl otrzymacie już bezpośrednio na ich stoisku podczas najbardziej odjazdowego weekendu z motoryzacją.

10.04.19

POWRÓT LEGENDY!!! Ford Mustang BULLITT

POWRÓT LEGENDY

W 1968 roku pewien model Forda z rozmachem zagościł na srebrnym ekranie. To Mustang GT fastback, który zagrał w filmie „Bullitt”. Tak narodziła się gwiazda, a pościg ulicami San Francisco przeszedł do historii.


W tym roku świętujemy 50. rocznicę filmowego debiutu tego kultowego auta.


Legenda odżywa na nowo. Ulepszony 5-litrowy silnik V8, lakier nadwozia Dark Highland Green oraz bardzo nowoczesne wnętrze inspirowane osiągami samochodu. Oto nowy Ford Mustang BULLITT, który podąża drogą ikony sprzed pół wieku.


Ten niesamowity samochód będziecie mogli zobaczyć na stoisku C16, C17, które należą do GIEŁDY EVENTÓW I KLUBU ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU.


10.04.19

MotoKasia na Moto Session!

Po raz kolejny na Moto Session nie zabraknie kobiet! 

MotoKasia zrodziła się z miłości do samochodów i pasji do motoryzacji. Kobieta w motoryzacji? Tak, bo kto jak nie my - kobiety - najlepiej wiemy jak zadbać o szczegóły. A detailing? Detailing to nic innego jak dbałość o detale, czyli kto, jak nie my - kobiety jesteśmy w tym najlepsze? Więc jeśli detailing to tylko MotoKasia!

W swojej ofercie MotoKasia posaida wiele produktów, najbardziej wiodących marek z całego świata. W sklepie stacjonarnym, jak i internetowym możecie kupić wszystkie niezbędne preparaty, akcesoria, narzędzia do detailingu oraz profesjonalne kosmetyki samochodowe.  Wszystko, co jest niezbędne do utrzymania auta.

W dziedzinie detalingu kształtujemy się dzięki naszym klientom. To w odpowiedzi na ich potrzeby MotoKasia jest sklepem o tak bogatym asortymencie, który na bieżąco poszerzamy.

Podczas Moto Session 2019 oferujemy Wam naszą pomoc, fachowe doradztwo, abyście byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez nas produktów. Będziecie mieli okazję uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania dot. detailingu.

Śledźcie bacznie nasz fanpage i koniecznie zajrzyjcie na nasze stoisko‼

Zapraszamy Was również do naszego sklepu stacjonarnego i na naszą stronę internetową www.motokasia.pl
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9