MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.04.19

ProElite i Elite Detailer na Moto Session!

W tym roku na Moto Session strefa detailingu jest naprawdę pokaźna! Bardzo cieszymy się, że dołączyła do nas firma ProElite z nowym produktem Elite Detailer.

Marka miała premierę 28 marca na targach Poznań Motor Show, na naszym stoisku będzie można kupić każdy z 56 produktów w tym jedyną na rynku pianę aktywną zmieniającą kolor w trakcie mycia Detailing Foam Camelleo.

Właścicielem marki jest firma ProElite jeden z największych w Polsce producentów chemii samochodowej, na stoisku będzie można porozmawiać ze specjalistami w zakresie chemii samochodowej, ustawień myjni, technik pielęgnacji pojazdów.

Każdy właściciel myjni, firmy transportowej czy studia detailingu będzie mógł umówić się na pokaz naszej chemii w swojej firmie, dobór produktów , pomiary parametrów wody i chemii oraz optymalizacje swojej myjni.

więcej >>
08.04.19

Plan ekspozycji i lista wystawców

Poznaj Wystawców Moto Session 2019!


PLAN EKSPOZYCJI I LISTA WYSTAWCÓW  >>> KLIK
08.04.19

Zarezerwuj lot widokowy na Lublinem

Przeżyj niezapomnianą przygodę podczas Moto Session 2019!


Zapraszamy na niezapomniany lot widokowy nad Lublinem. Wejdź na pokład, usiądź wygonie w fotelu, zapnij pasy a następnie rozkoszuj się przepięknym lubelskim pejzażem podczas lotu widokowego. Zafunduj sobie niespotykane dotąd przeżycia! 

Podziwianie miasta z lotu ptaka doda ponadprzeciętnych emocji podczas Moto Session 2019.


W imieniu organizatora lotu - Excellent Club - Cars & Helicopters zachęcamy do zapisów na loty podczas Moto Session. 


>>> WIĘCEJ
06.04.2019

Volkswagen Arteon na Moto Session!

Dynamiczna sylwetka,  dopasowująca się do twoich preferencji, okna pozbawione ramek, wyrazisty tył nadwozia – to wszystko oferuje wyjątkowy i niepowtarzalny Volkswagen Arteon, który z pewnością przyciągnie twój wzrok już wkrótce podczas Moto Session 2019.


Zaprezentuje go specjalnie dla Ciebie  Autorud Stalowa Wola  -  autoryzowany Dealer Volkswagena.


Odwiedź nas 13 i 14 kwietnia w Targach Lublin! 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9