MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.04.19

Peugeot New 508 - Autem Roku 2018 w Genewie!

Na Moto Session nie zabraknie także samochodów marki Peugeot. Cała gamę zaprezentuje Dealer Peugeot Prasek

Na ekspozycji nie zabraknie 308, 2008, 3008, 5008 oraz najnowszego modelu - New 508, który został okrzyknięty Autem Roku 2018 w Genewie. Na stoisku nie zabraknie także  Skuterów marki Peugeot. 

Ciekawostką będzie Virtual Reality i prezentacja Systemów New 508: 

- Night Vision,
- Drive Assist Plus,
- Park Assist,
- i-Cockpit.05.04.19

SUV Citroën C5 Aircross na Moto Session!

SUV Citroën C5 Aircross to samochód który został numerem jeden w kategorii CROSSOVER/SUV KLASY ŚREDNIEJ. Samochód wyróżnił się wśród konkurentów: największym bagażnikiem w swoim segmencie, świetnym wyciszeniem oraz wyjątkowo komfortowym zawieszeniem.

Więcej informacji o  SUV Citroën C5 Aircross:

-20 systemów wspomagania prowadzenia

-Automatyczna 8-biegowa skrzynia EAT8

-Bagażnik o pojemności do 720 litrów

-3 oddzielne fotele w tylnym rzędzie

-Systemy Grip Control i Hill Assist

-Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi

-Siedzenia Advanced Comfort


Chcecie wiedzieć więcej?  Skontaktujcie się z przedstawicielami Citroën FIX FORUM , autoryzowanej stacji obsługi  i punktu sprzedaży samochodów marki Citroën. 

05.04.19

Z pasji do aut! Clinic R i Nowy Ford Mustang Shelby GT 500!

Nowy Ford Mustang Shelby GT 500 będzie czekał na was podczas Moto Session 2019 ! Ten samochód jest prawdziwym objawieniem  dla miłośników motoryzacji ! To nie tylko najmocniejszy seryjnie produkowany Mustang, lecz także najmocniejszy model Forda w ogóle, który oferuje najnowocześniejszą zorientowaną na osiągi technologię.


Specjalnie dla was zaprezentuje go firma Clinic R, której hasło reklamowe: Z pasji do aut mówi samo za siebie. A jak sami opisują swoją działalność?


Nasza firma specjalizuje się w zabezpieczaniu i odnawianiu aut nowych i używanych możliwie najlepszymi produktami na rynku poprzez powłoki ceramiczne oraz folie ochronne. Każdy może powiedzieć o sobie naj.. my z kolei najbardziej skupiamy się na detalach. Pamiętaj, że zasługujesz na wszystko co najlepsze a my zaczniemy od Twojego auta.


Nie możecie tego przegapić! Widzimy się 13 i 14 kwietnia w Targach Lublin!

05.04.19

"Krokodyle" na Moto Session!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad bezpieczeństwa na drodze? A może poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przepisów drogowych?  Eksperci z Inspekcji Transportu Drogowego z pewnością chętnie udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji !


Inspekcja Transportu Drogowego to formacja kontrolna, która od blisko 17 lat chroni polski rynek transportu drogowego. Zadania realizowane przez ITD wpływają na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także jakość usług świadczonych w transporcie osób i rzeczy. Chroni również polski rynek transportowy, dbając o zapewnienie zasad uczciwej konkurencji. ITD jest stale rozwijającą się organizacją, z której doświadczeń korzystają inspekcje z całej Europy. 

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10