MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.04.19

Suzuki GSX1300R "Hayabusa" i BMW R1200 GS na Moto Session!

Motocykl Suzuki GSX1300R "Hayabusa", motocykl BMW R1200 GS oraz samochód BMW E38 740i z 1998 r. to perełki, które wystawia na Moto Session Wolf  Moto.

Suzuki GSX1300R "Hayabusa", motocykl, który przez wiele lat uznawany był za najszybszy seryjnie produkowany motocykl na świecie. Prezentowany przez nas egzemplarz przeszedł tuning mechaniczny i wizualny oraz został zabezpieczony powłokami FX Protect. Drugi motocykl to BMW R1200 GS. Bardzo popularny motocykl turystyczny. Prezentowany przez nas egzemplarz przeszedł szereg modyfikacji poprawiających jego walory wyprawowe. Najciekawszym elementem motocykla jest stworzona na indywidualne zamówienie okleina, którą pokryty jest cały motocykl. 

Samochód, który wystawiamy to BMW E38 740i z 1998 r. Klasyczna niemiecka limuzyna, przeszła kompleksowy tuning mechaniczny i wizualny oraz posiada rozbudowany system car audio. Auto zostało zabezpieczone powłokami ceramicznymi FX Protect.


05.04.19

Liczy się DETAL! Gloss Hunter na Moto Session!

Używane auto z blaskiem jak z salonu? 

Specjaliści z GlossHunter zrobią to perfekcyjnie! Mycie Spa to jedna z podstawowych usług GlossHunter.  Jest to wieloetapowy proces, mający na celu poprawę wyglądu auta. Dbałość nawet o najmniejszy element Twojego samochodu, to bazowy cel GlossHunter. 

Podczas Moto Session specjaliści z GlossHunter zaprezentują pokazy sztuki detailingu - renowacja lakieru, aplikacja powłok ceramicznych oraz prezentacja produktów marki Gtechniq.


Nasze oko będą cieszyć: 

- BMW M$

- Ford Mustang GT

- Nissan S15 SILVIA


Na stoisku także konkurs wiedzy o detailingu pt "Jak dbasz o swoje auto?"
05.04.19

LajlaCar - auto do ślubu i nie tylko!

Zastanawiasz się czym pojechać do ślubu, aby dobrze się zaprezentować w ten wyjątkowy dzień?  Potrzebujesz eleganckiego a zarazem  komfortowego samochodu? Koniecznie przyjdź skontaktuj się z firmą LajlaCar.


To ogólnopolska profesjonalna firma z branży wynajmu samochodów, stworzona przez pasjonatów i ekspertów motoryzacji.


Oprócz wypożyczeń krótkoterminowych LajlaCar specjalizuje się w wynajmach aut luksusowych z kierowcą, na różnego rodzaju eventy, śluby, wesela, oraz studniówki.


Firma posiada w swojej ofercie również zaawansowaną usługę VIP Shuttle, oraz transfery lotniskowe. 

05.04.19

Lub-Camp na Moto Session!

Mieszkanie w samochodzie? Czemu nie! 

Jeśli jedziesz w daleką podróż i szukasz samochodu kempingowego koniecznie przyjdź na Moto Session 2019 i  zajrzyj na stoisko Lub-Camp.


Znajdziesz tam specjalnie w tym celu zbudowane i wyposażone auto, zapewniające podróżującym miejsca do spania ,wypoczynku jak również sporządzania posiłków. Oprócz wygody ten niezwykły samochód kempingowy zagwarantuje Ci niezapomniane wrażenia!


Na stoisku będziesz mógł zobaczyć i samodzielnie ocenić funkcjonalność  tego pojazdu.  


Moto Session już 13 i 14 kwietnia 2019r. w Targach Lublin! 

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11