MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.04.19

Motorenovation na Moto Session!

Kolejna dobra wiadomość dla fanów motocykli z „Epoki PRL”! Na Moto Session 2019 specjalnie dla was, swoją niesamowitą kolekcję klasyków zaprezentuje ekipa Motorenovation. 

Na stoisku będzie wystawa statyczna modeli takich jak: WSK Sport S1, WSK Sport S2, WSK Kobuz czy WSK Kraska .

Działalność Motorenovation to czysto hobbystyczne zajęcie, które polega na kolekcjonowaniu i odrestaurowaniu polskich modeli motocykl tj. WSK, SHL, WFM. Ekipa zazwyczaj zajmuję się własnymi zbiorami, lecz czasem pomaga też innym pasjonatom w nadaniu drugiego życia tym na swój sposób pięknym klasykom...


więcej >>
05.04.19

Zadbaj o swoje auto z RR Customs!


Jak profesjonalnie zadbać o swoje auto? Czego unikać i jakich kosmetyków używać? Tego wszystkiego dowiesz się odwiedzając stoisko firmy RR Customs zajmującej się produkcją cenionych kosmetyków samochodowych, padów polerskich i dystansów do kół.

Spotkasz tam super ekipę najlepszych detailerów, doświadczonych handlowców i menadżerów produktów, którzy wyjaśnią Ci jak najlepiej zatroszczyć się o swój samochód. Będziesz miał również możliwość wypróbowania produktów RR Customs na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Zapraszamy! Moto Session 13-14 kwietnia 2019r. w Targach Lublin!

05.04.19

Mania Skakania i trampolina na Moto Session!

Niektórzy mówią, że nie tylko samochodami człowiek żyje. Trochę się z tym nie zgadzamy, ale... Dla tych, którzy tak uważają mamy dobrą informację! Podczas Moto Session będą też atrakcje dla dzieci. Pojawi się trampolina, którą dostarczy do nas Mania Skakania.


Mania skakania to pierwszy park trampolin na Lubelszczyźnie. Każdy niezależnie od wieku znajdzie tutaj coś dla siebie. Obiekt mieści w sobie park trampolin, mini park linowy ze ściankami do wspinaczki, salę zabaw dla dzieci do lat 6 oraz pizzerię. W swojej ofercie posiada wejścia indywidualne, grupowe.


Mania Skakania zajmuje się również organizacją imprez urodzinowych, firmowych oraz integracyjnych. Prowadzi zajęcia sportowe takie jak: zajęcia z akrobatyki oraz street workout. 

05.04.2019

Kochamy Samochody meldują się na Moto Session!

Na Moto Session nie zabraknie także kosmetyków dla Waszych dwóch i czterech kółek! 

"KOCHAMY SAMOCHODY" to projekt auto-detailingowy, który jest efektem wieloletniej motoryzacyjnej pasji.


więcej >>
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12