MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.04.2019

SoulMotors i Honda XR600R na Moto Session!

Prawdziwe cudo czekać będzie na miłośników dwuśladów ! Doskonale  odrestaurowany motocykl terenowy Honda XR600R z 1990 roku z pewnością sprawi, że nie przejdziecie obok niego obojętnie!


Znajdziecie go na stoisku  warsztatu SoulMotors , który wykonuje usługi z zakresu naprawy i serwisu motocykli szosowych, terenowych, quadów, a także skuterów wodnych i śnieżnych. Oferuje również usługę renowacji felg aluminiowych metodą polerowania wibracyjnego dla samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli oraz innych elementów aluminiowych takich jak: pokrywy zaworowe, kolektory dolotowe, dekle, osłony silnika, itp.


Oprócz wspomnianego modelu motocykla, na stoisku zobaczycie elementy aluminiowe z branży motoryzacyjnej, które zostały poddane procesowi polerowania wibracyjnego.

Moto Session już 13 i 14 kwietnia 2019r. w Targach Lublin! 

05.04.2019

Wueski na start!

Strefa Historii po raz kolejny zaprezentuje na Moto Session swoje zbiory. Tym razem, w 65 lat po wypuszczeniu z hali montażowej pierwszej wueski, chcemy pokazać motocykle, które konkurowały z innymi dwuśladami na szosach i nieużytkach.

W naszej kolekcji są motocykle WSK MR 16C 175cm z silnikiem Formaero, na których jeździli zawodnicy sekcji motorowej świdnickiej AVII. W 1972 roku, jeden z nich zdobył mistrzostwo Polski w rajdach szybkich, a dwa inne zdobyły złote medale na sześciodniówce w USA w 1973 roku.

Mamy także ciekawe motocykle „przerobione i usprawnione” przez świdnickich zawodników, oraz taki, który zrekonstruowano po pożarze w jednym z klubów motocyklowych. Jest także maszyna, która w 1974 roku objechała prawie cały świat.

Wszystkie te modele pokażemy podczas kolejnego święta lubelskiej motoryzacji już 13 i 14 kwietnia!
05.04.2019

TOMCAR Tomasz Hołody na Moto Session

Interesują Cię japońskie marki samochodów? A może potrzebujesz części zamiennych do swojego auta? Koniecznie odwiedź stoisko firmy TOMCAR, którą będziemy gościć już wkrótce na Moto Session 2019.

Firma zajmuje się odbudową, serwisem i przystosowywaniem do ruchu prawostronnego aut japońskich takich jak Mitsubishi Lancer Evo, Subaru Impreza STI i Subaru Forester STI. Prowadzi również sprzedaż używanych części zamiennych do aut zachodnich i japońskich.

Na stoisku zobaczysz między innymi:

- w pełni odbudowany Lancer Evo 6.5 TME

- rzadko spotykany Lancer Evo IX GT WAGON

- Subaru Impreza STi w japońskiej odmianie, różniące się pod względem mechanicznym dość mocno od jego europejskiego odpowiednika!


04.04.19

Stań się kierowcą PRAWDZIWEGO WRAKA!

Polskie Stowarzyszenie Wrak Race to grupa młodych ludzi, którzy są miłośnikami motoryzacji. Kochamy ryk silnika, zapach spalin, pisk opon, kurz, piach, i godziny spędzone w warsztacie. Jesteśmy po to, żeby wyrobić w kierowcach kulturę jazdy na co dzień jak również zachowanie w ekstremalnych warunkach.

Głównym celem Stowarzyszenia to uświadomienie młodym jak również starszym, że kontakt z motoryzacją a w zasadzie sportem samochodowym wcale nie musi być drogi, że można się dobrze bawić, ścigać, wygrywać i wcale nie musi się to wiązać z wydatkami rzędu kilka – kilkanaście tysięcy złotych. Chcemy stworzyć możliwość „Rajdu dla Każdego”.

Udowodnimy Wam że w kwocie 1000 zł można zakupić i przygotować samochód a MY CI W TYM POMOŻEMY.
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13