Organizator:

3P Center - Detailing, Folie ochronne, Car wrapping

Podziel się

Nowy wymiar dbałości o samochód ze specjalistami w dziedzinie detailingu!

Oferta 3P Center - Detailing, Folie ochronne, Car wrapping obejmuje szeroki zakres usług, mających na celu odnowienie i ochronę powierzchni lakierniczych. Odpowiednia pielęgnacja i zabezpieczenie samochodu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi to klucz do długotrwałego zachowania piękna i wartości pojazdu.

Jednym z głównych obszarów specjalizacji jest korekta lakieru. Poprzez precyzyjne usuwanie mikrouszkodzeń, rys i innych defektów, przywracają blask i gładkość powierzchni lakierniczej. W celu dodatkowego zabezpieczenia lakieru, stosują również specjalne powłoki ceramiczne, dobierając je do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Kolejnym aspektem oferty 3P Center - Detailing, Folie ochronne, Car wrapping jest nakładanie ochronnych folii PPF. Te wysokiej jakości folie chronią samochód przed kamieniami, odpryskami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki nim, lakier pozostaje nienaruszony, a samochód zachowuje swój pierwotny wygląd na dłużej.

Nie zapominamy również o detalu wnętrza samochodu. Usługi obejmują profesjonalne czyszczenie i odświeżanie tapicerki, konsoli, deski rozdzielczej i innych elementów wnętrza. Dbałość o szczegóły to ich domena, dlatego każdy zakamarek samochodu jest gruntownie czyszczony i odnawiany.

Moto Session 2023:

27 maja / sobota / godz. 11.00 - 19.00

28 maja / niedziela / godz. 10.00 - 18.00

BILETY ONLINE https://bit.ly/MotoSession23_bilety

Do zobaczenia!