Organizator:

Moto Session 2020 rozpoczęte!

Podziel się

Trwa pierwszy dzień najbardziej odjazdowego weekendu z motoryzacją! Czekamy na Was do godz. 17:00.

Akrobacje motocyklowe, pokazy stuntu i driftu, jesienne nowości od dealerów, auta luksusowe i egzotyczne, prawdziwe perełki wśród klasyków światowej motoryzacji, szybowce i wiatrakowce, pokazy autodetailingu, car audio i tuningu, symulator dachowania, symulator wystrzału poduszki powietrznej  to tylko część tego, co przygotowaliśmy na jesienną edycję Moto Session 2020. Czeka na Was ponad 10 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej, 50 wystawców prezentujących ponad 150 niezwykłych samochodów. Dziś targi będą czynne do godz. 17:00. Jutro zapraszamy od godz. 10:00.

 

 

 

>>> KUP BILET ONLINE NA TOBILET.PL

>>> PLAN HALI I LISTA WYSTAWCÓW 

>>> PROGRAM WYDARZEŃ

 

Strefa dealerów i niezwykłe pojazdy

Na terenie lubelskiej hali targowej zaparkują auta prezentowane przez dealerów znanych i popularnych marek. Nie zabraknie również pojazdów hybrydowych i elektrycznych oraz jesiennych premier samochodowych.

Oprócz ofert dealerskich, zwiedzający będą mogli podziwiać m.in. takie modele jak: Aston Marin Vanquish, Nissan GTR, Dodge Viper SRT Limited Edition, Ford Mustang Rouch, Corvetta C7, Lamborghini Huracan, unikatowe amcary, najciekawsze modele Ferrari, Dodge czy BMW i wiele, wiele innych.

W tym roku mamy dla Was yjątkową wystawę najlepszych wśród najlepszych klasyków światowej  motoryzacji.

To będzie prawdziwe święto dla pasjonatów aut zabytkowych. Jedna z hal będzie wypełniona zabytkowymi autami z różnych lat. Takie samochody można teraz zobaczyć już tylko w filmach. To wyjątkowa okazja do zobaczenia, jak zmieniła się branża motoryzacyjna. W niepowtarzalny klimat retro wprowadzi zwiedzających także muzyka z urządzeń grających, o których dzisiaj mało kto pamięta. To będzie z cała pewnością fascynująca  motoryzacyjna podróż w czasie.

Fani wyścigów zobaczą z bliska bolid wyścigowy klasy Formula Student, zbudowany przez studentów Politechniki Rzeszowskiej z zespołu PRz Racing Team, startujący w interdyscyplinarnych zawodach inżynieryjnych Formula Student. Na stoisku zespołu będzie okazja do porozmawiania z inżynierami młodego pokolenia.

Na Moto Session zaparkuje także statek powietrzny, czyli innowacyjny zaawansowany technologicznie wiatrakowiec, najnowszy model wiatrakowca- TERCEL. Jest to  tegoroczna nowość. A zaprezentuje ją nasz polski producent wiatrakowców. Te małe statki powietrzne przypominające śmigłowce, odwiedziły już targi w na całym kontynencie- od Dubaju i Chin po Stany Zjednoczone i Kanadę, tak więc tym bardziej cieszymy się, że teraz pojawią się u nas.

Czym jest szybownictwo? Co to jest szybowiec? Z czego jest zbudowany? Jak szybko, jak daleko, jak wysoko, jak długo… trwa lot szybowcem?  na te i wiele innych pytań odpowiedzą Państwu na swoim stoisku doświadczeni piloci z Aeroklubu Lubelskiego, którzy odwiedzą nas z jednym z aeroklubowych szybowców.

Co się dzieje z samochodem podczas wypadku? O tym będzie można przekonać się podczas targów przy okazji korzystana z symulatora dachowania czy symulatora wystrzału poduszki  powietrznej. A dla przestrogi, dla wszystkich niedowiarków, którzy mają czasem ochotę usiąść za kierownicą po kilku piwach mamy przygotowane alkogogle.

Autodetailing, car audio i tuning

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć, jak pracują profesjonaliści z branży detailingu, jak w ciągu kilku godzin zwykły samochód zamienia się w prawdziwy diament. W specjalnej strefie detailingu czekać będą na Państwa  najlepsi specjaliści z tej dziedziny. Swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci chemii, sprzętu, padów polerskich, kosmetyków oraz wszystkiego, co wpływa na spektakularny wygląd każdego auta. Nie zabraknie również niezapomnianych wrażeń wizualnych i dźwiękowych, najnowszych trendów w stylistycznych modyfikacjach samochodów, niewiarygodnie mocnych silników, setek decybeli – czyli car audio &  tuningu.

Pokazy

Ekstremalne pokazy są nieodłącznym elementem Moto Session - jedyne w swoim rodzaju stunt&drift show oraz salta w powietrzu, a więc wszystko to, co wzbudza niezapomniane motoryzacyjne emocje. W świat niecodziennej jazdy samochodem widzów zabierze ekipa Zala Drift. Chłopaki będą wprowadzać samochody w kontrolowane poślizgi, by po chwili równie efektownie wyprowadzić je na prostą. O tej dyscyplinie mówi się, że to „jazda figurowa samochodem”. A żeby było ciekawiej dołączy do nich zespół Level Hard z imponującym pokazem stuntu motocyklowego!

Oprócz ekipy Zala Drift i Level Hard, będzie można u nas spotkać takie znane postacie jak chociażby:

Akop Szostak – polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), podwójny mistrz Polski w Kulturystyce, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Kulturystyce, który udostępnił swoje auto do pokazu detailingu.

Krystian Paluch „Prędki” - najbardziej doświadczony polski zawodnik ulicznych wyścigów motocyklowych, wieloletni zawodnik Automobilklubu Lubelskiego, wielokrotny uczestnik IRRC - International Road Racing Championship, jak również Manx Grand Prix odbywającym się na legendarnej wyspie Man .

Oddaj krew na Moto Session

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających nas gości do akcji poboru krwi, która odbędzie się na terenie Targów Lublin w trakcie Moto Session w godzinach od 10.00 do 14.00.