Organizator:

MOTO SESSION 2024 ZA NAMI!

Podziel się

Setki samochodów, tysiące zwiedzających, pokazy, spotkania z gośćmi, konkursy z nagrodami - dziękujemy za udział w MOTO SESSION 2024!

MOTO SESSION 2024 było prawdziwym świętem dla fanów szybkich samochodów, mocy silników, ciekawostek motoryzacyjnych, najnowszych osiągnięć technologii motoryzacyjnej oraz prawdziwych pasjonatów motoryzacji!

Atmosfera na targach była nasycona dymem gumy i dźwiękiem ryczących silników, gdy tylko drifterzy pokazywali swoje niezwykłe umiejętności oraz osiągi ich maszyn na placu! Pokazy akrobacji motocyklowej wprawiały widzów w osłupienie, a odważne manewry powodowały przyspieszone bicie serc widowni. To był prawdziwy festiwal adrenaliny i umiejętności! W tym roku nasz plac pokazowy przejęły ekipy od driftu, stuntu i trialu: Zala Drift Team, Dorminati, Mtuning, Endurak oraz ekipa Stunt Wars Poland we współpracy z Infamous Team. 

Niezapomnianym elementem wydarzenia były również spotkania z naszymi gośćmi. Na scenie zagościli: Przemek Szafrański (MotoSynteza), Michał Jesionowski (M4KGarage), Robert Michalski (Stradale Classics), Dominik Kubera (Orlen Oil Motor Lublin) oraz Karolina Pilarczyk. Ciekawe prelekcje, wykłady i rozmowy cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem wśród publiczności. 

Tegoroczną nowością była Strefa Tuningu. Prawdziwi pasjonaci motoryzacji spotkali się, by podzielić się swoimi doświadczeniami, pasją oraz emocjami związanymi z motoryzacją i zaprezentować swoje nietuzinkowe projekty samochodów. Spośród zaprezentowanych aut nagrodziliśmy 17 z nich. 

Nasze wydarzenie zgromadziło także blisko 100 wystawców z branży motoryzacyjnej, którzy prezentowali swoje auta, najnowsze produkty oraz technologie. 

MOTO SESSION 2024 przyniosło wiele emocji, inspiracji oraz nowych doświadczeń dla wszystkich uczestników. Od ekscytujących prezentacji nowości, przez spotkania z gośćmi, po emocjonujące pokazy- to wydarzenie było prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników motoryzacji! Jesteśmy pewni, że wspomnienia z tego weekendu zostaną na długo w motoryzacyjnych sercach wszystkich, którzy uczestniczyli w tym niezapomnianym wydarzeniu. 

Ogromne podziękowania dla wszystkich za udział i wsparcie. Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań i nowych przygód związanych z naszą wspólną pasją do motoryzacji!