Organizator:

Podniebne akrobacje motocyklowe w wykonaniu Mistrza Polski Artura Puzio!

Podziel się

To niezwykłe show zobaczycie podczas Moto Session 2020. Tego nie można przegapić! Zobaczcie filmik i kupujcie bilety. Czekamy na Was 26-27 września w Targach Lublin!

Dwukrotny Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski Cross Country, najpopularniejszy Sky Fighters – Artur Puzio. Jak sam o sobie mówi – za cel wyznaczył sobie latać. I trzeba przyznać, że z powodzeniem realizuje to marzenie, z tą różnicą, że zamiast skrzydeł ma motocykl. To on opanuje niebo przy Targach Lublin podczas Moto Session 2020. Zabierze widzów w świat podniebnych rewolucji, zapewniając moc wrażeń do ostatniej sekundy pokazu.

Sam o sobie

Szybką jazdę i adrenalinę ma we krwi. Motocrossem zainteresował się jako nastolatek,  z czasem kierując się w stronę podniebnych akrobacji. Jednak Mama nie od razu podzielała jego młodzieńczy entuzjazm  i długo musiał ją przekonywać, mówiąc np. że w powietrzu jest mniejsze prawdopodobieństwo zderzenia niż w rajdach motocrossowych.  Dzięki temu dziś możemy podziwiać jego niezwykłe pokazy.

Akrobacje i tricki

Jednym z najbardziej widowiskowych trików jest CLIFFHANGER,  w którym zawodnik po wybiciu ze skoczni motocyklowej stopami chwyta kierownicę, prostuje się i podnosi ręce nad głowę.  Można powiedzieć, że to takie owacje na stojąco albo gest triumfu. Nie zabraknie także widowiskowego salta w tył, czyli Backflipa i jego urozmaiconej wersji -  Cordova Backflip. W czasie tej akrobacji zawodnik trzymając cały czas kierownicę zahacza ją stopami. Niesamowitym pokazem  jest także stanie na rękach na kierownicy, gdzie zawodnik układa ciało w kształt przypominający falę morską. Stąd nazwa tricku – Tsunami. Artur Puzio zaprezentuje także pełny obrót wokół własnej osi i półtora obrotu, czyli aż o 540 stopni.  Widzowie zobaczą także serię tricków pod nazwa Superman z różnym ułożeniem ciała względem motocykla. Z tego niezwykły będzie  z pewnością ten o nazwie Rock Solid, w którym nasz wyczynowiec całkowicie puści  motocykl w powietrzu, by po chwili ponownie go chwycić i wylądować. A na deser niezwykłego show będzie gratka dla miłośników tańca.  Na targowym niebie zobaczymy kankana w powietrzu na motorze.

To niezwykłe show zobaczycie podczas Moto Session 2020. Tego nie można przegapić! Zobaczcie filmik i kupujcie bilety. Czekamy na Was 26-27 września w Targach Lublin!

BILETY: https://tobilet.pl/moto-session.html