Organizator:

Poznaj Strefę Tuningu!

Podziel się

Strefa tuningu to miejsce, w którym pasja do samochodów łączy się z indywidualizacją i doskonaleniem pojazdów.

To przestrzeń, w której miłośnicy motoryzacji mają możliwość wyrażenia swojej kreatywności i unikalnego stylu poprzez modyfikacje mechaniczne i kosmetyczne swoich samochodów.

W strefie tuningu odnajdziesz szeroki wybór modyfikacji samochodowych. Mogą to być zmiany mechaniczne, takie jak tuning silnika, układu wydechowego, zawieszenia czy hamulców, które mają na celu poprawę osiągów i dynamiki pojazdu. Kosmetyczne modyfikacje obejmują natomiast zmiany wizualne, takie jak zmiana koloru nadwozia, zamontowanie nowych felg, spojlerów, progów czy zmodyfikowanie wnętrza samochodu.

Strefa tuningu to również źródło wiedzy i informacji dla osób zainteresowanych motoryzacją. Podczas targów motoryzacyjnych możesz korzystać z porad ekspertów, którzy pomogą Ci w doborze odpowiednich modyfikacji, przeprowadzeniu prac czy udzielą cennych wskazówek dotyczących konkretnych modeli samochodów.

Prezentowane auta:

  • Seat Leon I. by Mateusz Słonina

Auto napędza zakuty i uturbiony 1.8l silnik benzynowy. Co więcej aluminiowy customowy wydech, większe wtryski, rozbudowana głowica, wzmacniane zawory wydechowe, kute korby i wzmacniane panewki. Wszystko to sprawia, że Leon generuje 337km oraz 470nm.

Najgłośniejszy mustang w Polsce, który strzela ogniem. Moc 530hp na Pb98 i ponad 560 na E85, wydech 3” z long tubami na przepustnicach, kolektory z fl z rozwierconym gardzielem, dolot pmas i wiele więcej.

  • Lexus RCF Carbon  VS. Nissan 350z ft. MAZI.

 

Moto Session 2023:

27 maja / sobota / godz. 11.00 - 19.00

28 maja / niedziela / godz. 10.00 - 18.00

BILETY ONLINE https://bit.ly/MotoSession23_bilety

Do zobaczenia!