Organizator:

O Moto Session

Podziel się

Moto Session to połączenie targów motoryzacyjnych z emocjonującymi wydarzeniami towarzyszącymi. Ryk silników, pisk opon, błysk karoserii oraz najpiękniejsze moto emocje - to najbardziej odjazdowy weekend w Lublinie.

♦  Poznaj Moto Session

Dwie hale pełne imponujących modeli samochodów i motocykli, jakich nie widzi się na co dzień, mrożące krew w żyłach pokazy, nowości prezentowane przez dealerów oraz wyjątkowa strefa pojazdów zabytkowych– to tylko mała część atrakcji, jakie przygotujemy dla zwiedzających na tegoroczne Lubelskie Święto Motoryzacji.

 

♦ Niezwykłe pojazdy

Moto Session to przede wszystkim wystawy samochodów i motocykli. Około 100 wystawców, piętnaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i kilkanaście tysięcy gości. Na terenie lubelskiej hali targowej zaparkują auta prezentowane przez dealerów znanych i popularnych marek. Nie może zabraknąć też motoryzacyjnych perełek. Postaramy się zaskoczyć Was zarówno klasyką, jak i nowoczesnością. Pojawią się auta egzotyczne i tuningowane, a także rzadkie pojazdy zabytkowe.

 

 

♦ Ekstremalne pokazy

Lubelskie Święto Motoryzacji to nie tylko wyjątkowe modele samochodów, ale także mrożące krew w żyłach pokazy. Na amatorów mocnych wrażeń czekają ekstremalne pokazy m.in. driftu i stuntu. 

 

♦ Autodetailing – dowiesz się jak pielęgnować swój samochód

Chcesz zobaczyć z bliska, jak pracują profesjonaliści z branży detailingu? Jak w ciągu kilku godzin zwykły samochód zamienia się w prawdziwy diament? W ogromnej strefie DetailSession by MotoKasia czekać na Ciebie będą najlepsi specjaliści z dziedziny auto detailingu. Swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci chemii, sprzętu, padów polerskich, kosmetyków oraz wszystkiego, co wpływa na spektakularny efekt wykonanej usługi. Oprócz tego będzie można zobaczyć profesjonalistów w akcji podczas specjalnych pokazów.

♦ Relacja z Moto Session 2023